KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824394

nr 1382 4394

Gustav Arne

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Gustav Arne (f. 1925), Sverige, Landskap, ej signerad. Olja på pannå, 21x15, yttermått inklusive ram: 24x18 cm

Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:50:08

1/3 18:45:09 1      Vinnande bud

Gustav Arne

Läs mer om Gustav Arne